Bobak Pokoje gościnne Biały Dunajec

c65c6dde263e669b3a81a95ce0131d1d.jpg

O Nas

Mam do zaoferowania Państwu 50 miejsc noclegowych w  pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami, TV, Internetem bezprzewodowym oraz wyjściem na balkon skąd rozciąga się widok na góry Tatry.
Zapraszam do naszego domu turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane. Proponuje opcjonalne wyżywienie całodzienne lub częściowe.
Do dyspozycji jest sala dyskotekowa.  Wieczory można spędzić przy grillu lub ognisku (atrakcją jest tajemniczy kociołek). W upalne dni ochłodzić się można w nurtach Białego Dunajca (50m od ośrodka). Obok domu posiadamy parking. Możliwość organizacji szkoleń oraz spotkań biznesowych…
Pięknie położony dom w miejscu spokojnym i cichym, odległym o 6 km od Zakopanego.
W pobliżu naszego domu znajduję się kompleks basenów termalnych- TERMY PODHALAŃSKIE.

Nieopodal naszego domu do dyspozycji jest także boisko sportowe, gdzie można pograć w piłkę.

Organizujemy:
• Zimą kuligi z pochodniami, ogniskiem oraz pieczeniem  kiełbasy z grzanym winem
• Latem cieszą się powodzeniem piesze wycieczki do miejscowości Ząb (2 km, cala panorama tatr) z pięknym drewnianym kościółkiem i dalej do Gubałówki.
• Możliwość uprawianie turystyki wysokogórskiej z wyprawą do Doliny Pięciu Stawów, na Rysy, Czarny Staw oraz spacery Doliną Kościeliską, Chochołowską, Morskie Oko czy wyjazd na Spływ Przełomem Dunajca.
• Atrakcyjnym urozmaiceniem pobytu w naszym domu wczasowym mogą być wieczorki góralskie połączone z degustacją kuchni regionalnej przy dźwiękach kapeli góralskiej,
• Organizujemy również naukę jazdy na nartach,

 Copyright 2009-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę